FSDXL83-12-C
Mfr.Part #
FSDXL83-12-C
Manufacturer
Panduit Corporation
Package/Case
Datasheet
FSDXL83-12-C
Description
CONN FERRULE DIN 8AWG RED
Stock
382
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Terminal Block Wire Ferrules
Color :
Red
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
24.00mm
Length - Pin :
12.00mm
Product Status :
Obsolete
Size :
8 AWG (10.00mm²)